MENY
Eskilstuna kommun

Arbetslag Fristadshus

 

 

Anna-Stina Haglund

Studie och yrkesvägvisare

Tel. 072-1459708

Anna-stina.haglund@eskilstuna.se

Urban Westphal

Lärare i Ma & NO

Tel. 072-9777392

Urban.westphal@eskilstuna.se

Johan Töyrä Carlsson

Lärare i Sv & SO

Tel. 072-1464580

Johan.carlsson@eskilstuna.se

Therese Börjesson

Lärare i Eng

Tel. 072-9712924

Therese.borjesson@eskilstuna.se

Jenny Karlsson

Specialpedagog

Tel. 070-1672528

Jenny.karlsson13@eskilstuna.se

Qendres Delijaj

Vägvisare

Tel. 070-0866146

Qendres.delijaj@eskilstuna.se

David Buck

Vägvisare

Tel. 070-0866145

David.buck2@eskilstuna.se

 

Besök oss på Instagram

Besök oss på Instagram

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.