MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Det är vi som du ser i listan nedan som arbetar på programmet.
Även lärare från Fordons-programmet undervisar eleverna på Yrkesintroduktion Fordon.
Vill du kontakta oss, vänligen ring det telefonnummer som står angivet eller klicka på namnet för att sända ett meddelande till personen.

Vi ingår i arbetslaget  (Fordon- och Transportprogrammet)

Namn/e-post

Undervisar i

Telefon

lars.adolfsson@eskilstuna.se

handledare, transport

070-083 91 39

marie-louise.amnebjer@eskilstuna.se

svenska, engelska

070-086 66 98

magnus.bumber@eskilstuna.se

fordonsteknik

070-086 64 63

magnus.guthlein@eskilstuna.se

fordonsteknik, personbil

070-086 66 99

jorma.hamalainen@eskilstuna.se

fordonsteknik

070-086 67 00

hakan.kyhlstrom@eskilstuna.se

fordonsteknik, personbil

070-086 67 01

tomas.larsson@eskilstuna.se

fordonsteknik

070-086 67 40

Mikael.Lindeberg@eskilstuna.se

fordonsteknik, transport

070-086 25 06

michael.ludvigsson@eskilstuna.se

fordonsteknik,
lastbil, maskin

070-086 67 45

Tommy Morin

fordonsteknik, transport

070-086 66 75

Linus.Nar@eskilstuna.se

fordonsteknik

072-977 74 65

Roger Nilsson

fordonsteknik, transport

070-167 29 94

eva.ramshorn@eskilstuna.se

engelska, svenska

070-086 67 56

pia.roos@eskilstuna.se

svenska, franska

070-086 67 62

Ted.Ronn@eskilstuna.se

instruktör, transport

070-089 31 38

jan.strandqvist@eskilstuna.se

idrott, speciallärare

070-391 97 05

harri.vennola2@eskilstuna.se

fordonsteknik, transport

070-086 60 71

tomas.viden@eskilstuna.se

matematik

016-710 23 16




 

Vi är kontaktpersoner för elevhälsan på Fordonsprogrammet

Maria Samuelsson

Maria Samuelsson

Catharina Adolfsson

Catharina Adolfsson

Julie Orlov

Julie Orlov

Befattning

E-post

Telefon (016-)

Skolsköterska
Maria Samuelsson

maria.samuelsson@eskilstuna.se

710 62 90

Kurator
Catharina Adolfsson

catharina.adolfsson@eskilstuna.se

710 23 39

Studievägledare
Julie Orlov

Julie.Orlov@eskilstuna.se

710 32 60


Utöver lärarna som ingår i arbetslaget undervisar även andra lärare på Fordon- och transportprogrammet.

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Rekarnegymnasiet
Postadress

Rekarnegymnasiet
Krongatan 14
632 26 Eskilstuna

Kontakt

016-710 18 71 
Skicka e-post
016-12 37 44