MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Arbetslag SA

 

Jan Svensson SVJ (SA)

Idrott 070-086 20 73

jan.svensson@eskilstuna.se

 

Stana Ristic RIS (SA)

Fr 072-146 45 65

stana.ristic@eskilstuna.se

 

Lillian Lagerqvist MEL (SA)

Ps, Re 070-086 22 19

lillian.mesbah@eskilstuna.se


Malin Nordling NOM (SA)

En, Hi 072-146 45 59

malin.nordling@eskilstuna.se

 

Anette Karlsson Atencio AAA (SA)

Re, En 072-146 45 55

anette.atencio@eskilstuna.se

 

Susanna Kronbäck KRS (SA)

Ma, Nk 072-146 45 56

susanna.kronback@eskilstuna.se

 

Johanna Höglund HÖJ (SA)

Sv, Sh 072-146 45 51

johanna.hoglund@eskilstuna.se


Robin Ljunggren LJR (SA)

SH, Hi, Ge 072-977073077

robin.ljunggren@eskilstuna.se

 

Björn Gustavsson GUB (SA)

Sh, Hi, juridik 070-086 22 48

bjorn.gustavsson@eskilstuna.se

 

Ida Boholm BOI (SA) Föräldraledig

Ma, Nk 072-146 45 42

ida.boholm@eskilstuna.se

 

Paloma Andia de la Torre ATP (SA)

Sp, En 072-146 45 37

paloma.torre@eskilstuna.se

 

Josefine Arlesten ANJ (SA)

Sh, Hi 070-086 22 53

josefine.arlesten@eskilstuna.se

 

Lidia Arias de Valda ARL (SA)

Sp 070-086 22 21

lidia.valda@eskilstuna.se


Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

S:t Eskils gymnasium

Vi utbildar inom områdena: bild, dans, musik, samhälle, natur, ekonomi, säkerhet, frisör, hotell och turism, introduktionsutbildningar och International Baccalaureate

Öppettider

Expedition A-hus kl. 08.00-16.30
Lunchstängt kl. 12.30-13.15

Besöksadress

Smedjegatan 3-5, Eskilstuna

Postadress

S:t Eskils gymnasium
Smedjegatan 3-5
631 86 Eskilstuna

Kontakt

016-710 10 04
Skicka e-post
016-51 13 66