MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Arbetslag ES

 

Elisabeth Andersson ANE (ES)

Bild 072-146 45 34

elisabeth.andersson@eskilstuna.se

 

Sofia Blomquist BLS (ES)

Dans 070-086 20 75

sofia.blomquist@eskilstuna.se

 

Mattias Borgh BOM (ES)

Musik 072-146 45 44

mattias.borgh@eskilstuna.se

 

Ingela Ehrenström EHI (ES)

Sv, Hi 072-146 45 46

ingela.ehrenstrom@eskilstuna.se

 

Gunnar Englund ENG (ES)
Foto, so 072-146 45 47

gunnar.englund@eskilstuna.se

 

Björn Eriksson ENB (ES)

Bild 070-086 20 79

bjorn.eriksson@eskilstuna.se


John Essman ESJ (ES) Förstelärare

Ma, NK 070-086 20 76

john.essman@eskilstuna.se

 

Claes Fall FLC (ES)

Musik 070-086 20 77

claes.fall@eskilstuna.se

 

Ing-Marie Janzon JIM (ES) Förstelärare

Sång 072-146 45 53

ing-marie.janzon@eskilstuna.se

 

Henrik Nordström NOH (ES)

Musik 072-146 45 60

henrik.nordstrom@eskilstuna.se

 

Katalin Silventoft SLK (ES)

Musik 072-146 45 67

katalin.silventoft@eskilstuna.se

 

Jozsef Simo SIJ (ES)

Musik 072-146 45 68

jozsef.simo@eskilstuna.se

 

Helena Stedt SDH (ES) Förstelärare

Sv, En 072-146 45 71

helena.stedt@eskilstuna.se

 

Cathrin Vinge VIC (ES)

Dans, Spanska 072-146 45 36

cathrin.vinge@eskilstuna.se

 

 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

S:t Eskils gymnasium

Vi utbildar inom områdena: bild, dans, musik, samhälle, natur, ekonomi, säkerhet, frisör, hotell och turism, introduktionsutbildningar och International Baccalaureate

Öppettider

Expedition A-hus kl. 08.00-16.30
Lunchstängt kl. 12.30-13.15

Besöksadress

Smedjegatan 3-5, Eskilstuna

Postadress

S:t Eskils gymnasium
Smedjegatan 3-5
631 86 Eskilstuna

Kontakt

016-710 10 04
Skicka e-post
016-51 13 66