MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Det är vi som du ser i listan nedan som arbetar på programmet.
Vill du kontakta oss, vänligen ring det telefonnummer som står angivet eller klicka på namnet för att sända ett meddelande till den personen.

Vi ingår i arbetslaget (Handels- och administrations-programmet)

Namn/e-post

Undervisar i

Telefon

Camilla.Bolander@eskilstuna.se

svenska, historia

070-086 66 70

Ulrika.Calmegard@eskilstuna.se

svenska, engelska

070-167 20 39

Stig.Johansson@eskilstuna.se

elevassistent

070-086 67 16

Stina.Klefenberg@eskilstuna.se

handelsämnen

070-167 21 41

Michael.Kax@eskilstuna.se

matematik, naturkunskap

072-977 74 01

Ann.Sahlman@eskilstuna.se

matematik, handel, företagsekonomi

070-167 21 95

Maria.Ulin@eskilstuna.se

handelsämnen

070-167 22 05

 

Emelie Hammar

Emelie Hammar

Ann-Sofie Ekström

Ann-Sofie Ekström

Åsa Rundlöf

Åsa Rundlöf

 

Vi är kontaktpersoner på elevhälsan för Handelsprogrammet

Befattning

E-post

Telefon

Studievägledare Emelie Hammar

emelie.hammar@eskilstuna.se

070-086 60 75

Skolsköterska
Ann-Sofie Ekström

ann-sofie.ekstrom@eskilstuna.se

016-710 62 90

Kurator
Åsa Rundlöf

asa.rundlof@eskilstuna.se

016-710 95 03

Specialpedagog
Carina Rosen

carina.rosen@eskilstuna.se

016-710 62 92

 

Utöver lärarna som ingår i arbetslaget undervisar även andra lärare på Handel- och administrationsprogrammet.

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Rekarnegymnasiet

Vi utbildar inom: bygg- och anläggning, ekonomi, el och energi, fordon och transport, handel och administration, idrott och samhällsvetenskap, VVS och fastighet

Postadress

Rekarnegymnasiet
Krongatan 14
632 26 Eskilstuna

Kontakt

016-710 18 71 
Skicka e-post
016-12 37 44