MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Det är vi som du ser i listan nedan som arbetar på programmet.
Vill du kontakta oss, vänligen ring det telefonnummer som står angivet eller klicka på namnet för att sända ett meddelande till den personen.

Vi ingår i arbetslaget (Handels- och administrations-programmet)

Namn/e-post

Undervisar i

Telefon

Camilla.Bolander@eskilstuna.se

svenska, historia

070-086 66 70

Ulrika.Calmegard@eskilstuna.se

svenska, engelska

070-167 20 39

Stina.Klefenberg@eskilstuna.se

handelsämnen

070-167 21 41

Michael.Kax@eskilstuna.se

matematik, naturkunskap

072-977 74 01

Ann.Sahlman@eskilstuna.se

matematik, handel, företagsekonomi

070-167 21 95

Maria.Ulin@eskilstuna.se

handelsämnen

070-167 22 05

 

 Vi är kontaktpersoner på elevhälsan för Handelsprogrammet

Ann-Sofie Ekström

Ann-Sofie Ekström

Åsa Rundlöf

Åsa Rundlöf

Nina Svärd specialpedagog

Nina Svärd

Skriv tabellbeskrivning här

Befattning

E-post

Telefon

Skolsköterska
Ann-Sofie Ekström

ann.sofie.ekstrom@eskilstuna.se

016-710 62 90

Kurator
Åsa Rundlöf

asa.rundlof@eskilstuna.se

072-977 74 06

Specialpedagog
Nina Svärd

nina.svard@eskilstuna.se

072-977 35 19



 

Utöver lärarna som ingår i arbetslaget undervisar även andra lärare på Handel- och administrationsprogrammet.

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Rekarnegymnasiet
Postadress

Rekarnegymnasiet
Krongatan 14
632 26 Eskilstuna

Kontakt

016-710 18 71 
Skicka e-post
016-12 37 44