MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Det är vi som du ser i listan nedan som arbetar på programmet.
Vill du kontakta oss, vänligen ring det telefonnummer som står angivet eller klicka på namnet för att sända ett meddelande till personen.

Vi ingår i arbetslaget  (Fordons- och Transportprogrammet)

Namn/e-post

Undervisar i

Telefon

lars.adolfsson@eskilstuna.se

handledare, transport

070-083 91 39

marie-louise.amnebjer@eskilstuna.se

svenska, engelska

070-086 66 98

magnus.guthlein@eskilstuna.se

fordonsteknik/personbil

070-086 66 99

jorma.hamalainen@eskilstuna.se

fordonsteknik

070-086 67 00

hakan.kyhlstrom@eskilstuna.se

fordonsteknik/personbil

070-086 67 01

Chaib.Lakhdar@eskilstuna.se

matematik

072-977 74 02

tomas.larsson@eskilstuna.se

fordonsteknik

070-086 67 40

Mikael.Lindeberg@eskilstuna.se

fordonsteknik, transport

070-086 25 06

michael.ludvigsson@eskilstuna.se

fordonsteknik/lastb.-maskin

070-086 67 45

Roger.Nilsson2@eskilstuna.se

fordonsteknik, transport

070-167 29 94

Linus.Nar@eskilstuna.se

fordonsteknik

072-977 74 65

eva.ramshorn@eskilstuna.se

engelska, svenska

070-086 67 56

pia.roos@eskilstuna.se

svenska, franska

070-086 67 62

Ted.Ronn@eskilstuna.se

instruktör, transport

070-089 31 38

jan.strandqvist@eskilstuna.se

idrott, speciallärare

070-391 97 05

Joakim.Sundh@eskilstuna.se

instruktör, transport

070-086 67 71

harri.vennola@eskilstuna.se

fordonsteknik, transport

070-167 29 93

tomas.viden@eskilstuna.se

matematik

016-710 23 16

Tomas Lindberg (tjänstledig läsåret 17/18)



 

Vi är kontaktpersoner för elevhälsan på Fordonsprogrammet

Catrin Åkerberg

Catrin Åkerberg

Maria Samuelsson - skolsköterska

Maria Samuelsson

Ellen Karlsson

Ellen Karlsson

Lisbeth Fridborn - specialpedagog

Lisbeth Fridborn

Befattning

E-post

Telefon (016-)

Studievägledare
Catrin Åkerberg

catrin.akerberg@eskilstuna.se

710 62 88

Skolsköterska
Maria Samuelsson

maria.samuelsson@eskilstuna.se

710 62 90

Kurator
Ellen Karlsson

ellen.karlsson@eskilstuna.se

710 20 02

Specialpedagog
Lisbeth Fridborn

lisbeth.fridborn@eskilstuna.se

710 62 93

Utöver lärarna som ingår i arbetslaget undervisar även andra lärare på Fordon- och transportprogrammet.

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Rekarnegymnasiet

Vi utbildar inom: bygg- och anläggning, ekonomi, el och energi, fordon och transport, handel och administration, idrott och samhällsvetenskap, VVS och fastighet

Postadress

Rekarnegymnasiet
Krongatan 14
632 26 Eskilstuna

Kontakt

016-710 18 71 
Skicka e-post
016-12 37 44