MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Det är vi som du ser i listan nedan som arbetar på programmet.
Vill du kontakta oss, vänligen ring det telefonnummer som står angivet eller klicka på namnet för att sända ett meddelande till den personen.

Vi ingår i arbetslaget (El- och Energiprogrammet/VF)

Namn/e-post

Undervisar i

Telefon

Karin.Bergstrom@eskilstuna.se

svenska, engelska

070-086 66 18

Jim.Eriksson8@eskilstuna.se

eltekniska ämnen

070-086 66 20

Mowafak.Fadhel@eskilstuna.se

matematik

072-977 84 09

Stefan.Hallberg@eskilstuna.se

eltekniska ämnen

070-086 66 19

Roger.Hiding@eskilstuna.se

eltekniska ämnen

070-086 61 97

Clarence.Karlsson@eskilstuna.se

eltekniska ämnen

070-086 66 26







 

Gunilla Larsson

Gunilla Larsson

Pernilla Svensson

Pernilla Svensson

Johanna Hindersson

Johanna Hindersson

Vi är kontaktpersoner för elevhälsan på El- och Energiprogrammet

Befattning

E-post

Telefon

Skolsköterska
Gunilla Larsson

gunilla.larsson3@eskilstuna.se

016-710 62 91

Kurator
Pernilla Svensson

pernilla.svensson2@eskilstuna.se

016-710 95 05

Specialpedagog
Johanna Hindersson

johanna.hindersson@eskilstuna.se

016-710 94 05

 

Utöver lärarna som ingår i arbetslaget undervisar även andra lärare på El- och energiprogrammet.

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Rekarnegymnasiet

Vi utbildar inom: bygg- och anläggning, ekonomi, el och energi, fordon och transport, handel och administration, idrott och samhällsvetenskap, VVS och fastighet

Postadress

Rekarnegymnasiet
Krongatan 14
632 26 Eskilstuna

Kontakt

016-710 18 71 
Skicka e-post
016-12 37 44