Eskilstuna Energi och Miljö rekommenderar hushåll att koka vattnet

Prover visar att dricksvattnet i centrala, nordvästra, norra och östra Eskilstuna innehåller förhöjda halter av bakterier. På eem.se kan du se kartor över vilka områden som är drabbade av störningenlänk till annan webbplats.

MENY
Eskilstuna kommun

Skolbarnsomsorg

Stjärnfallet

016-710 25 14

Agneta Frisell
Agneta Frisell
Mervi Andersson
mervi.andersson@eskilstuna.se
Mats Ahlberg
Mats Ahlberg
Heidi Wendelstam
heidi.wendelstam@eskilstuna.se
Isabell Lander
isabell.lander@eskilstuna.se
Snezana Vrbanc
snezana.vrbanc@eskilstuna.se

Asteroiden 

016-710 19 68

Håkan Björnholm
Håkan Björnholm

Maria Olsson

maria.olsson17@eskilstuna.se
Camilla Karlsson
camilla.karlsson5@eskilstuna.se
Anette Blomstrand
Anette Blomstrand
Milia Lord
milia.lord@eskilstuna.se
Stefan Åkerlind
stefan.akerlind@eskilstuna.se

Regnbågens fritidshem

016-710 19 69

Caroline Gustavsson
Caroline Gustavsson
Frida Hake
frida.hake@eskilstuna.se
Fredrik Wallin
Fredrik Wallin
Daniel Rydensjö
daniel.rydensjo32@eskilstuna.se
Anton Ahlin
anton.ahlin2@eskilstuna.se
Susanne Lundberg
susanne.lundberg@eskilstuna.se

Kometens fritidshem

016-710 70 36

Roger Blixt
Roger Blixt
Vera Edman
Vera Edman
Magnus Streng
Magnus Streng
Lis Lindman
lis.lindman@eskilstuna.se


Magnus Cederlöf
magnus.cederlof@eskilstuna.se

 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.