MENY
Eskilstuna kommun

All personal

Man kan nå en lärare antingen via telefon på nummer 016-710 19 12 (expeditionen) eller via mail.

Ahlberg Mats
Fritidspedagog
mats.ahlberg@eskilstuna.se
Alentun Helene
6B
helene.alentun@eskilstuna.se
Andersen Ulla
Matteverkstad
ulla.andersen@eskilstuna.se
Andersson Marcus
Idrottslärare
marcus.andersson48@eskilstuna.se
Andersson Mervi
FklA
 
mervi.andersson@eskilstuna.se
Andersson Stefan
Träslöjdslärare
stefan.andersson2@eskilstuna.se
Andersson Stina
2B
stina.andersson@eskilstuna.se
Andersson Ulrika
6C
ulrika.andersson6@eskilstuna.se
Berton Linda
Speciallärare
linda.berton@eskilstuna.se
Björnholm Håkan
Fritidspedagog
 
hakan.bjornholm@eskilstuna.se
Blixt Roger
Fritidsledare
roger.blixt@eskilstuna.se
Blomstrand Anette
FklB
anette.blomstrand@eskilstuna.se
von Carlsburg Kristina
1B
Kristina von Carlsburg
Cederlöf Magnus
Barnskötare
magnus.cederlof@eskilstuna.se
Collander Jenny
3B
jenny.collander@eskilstuna.se
Cvijetlc Rada
Kock
rada.cvijetlc@eskilstuna.se
Darenmalm Louise
Skolsköterska
louise.darenmalm@eskilstuna.se
Eldin Sofia
FklA
 sofia.eldin@eskilstuna.se
Fernsund Michael
Medhjälpare
 
michael.fernsund@eskilstuna.se
Gharib Shatha
IN-pedagog
shatha.denha@eskilstuna.se
Gustavsson Caroline
Fritidspedagog
 
caroline.gustavsson@eskilstuna.se
Hake Frida
Fritidspedagog
 
frida.hake@eskilstuna.se
Hammarbäck Ulrika
Kock
ulrika.hammarback@eskilstuna.se
Hellsberg Stefan
Kurator
stefan.hellsberg@eskilstuna.se
Jakobsson Camilla
1A
camilla.jakobsson@eskilstuna.se
Johnson Åsa
Skoladministratör
 
asa.johnson@eskilstuna.se
Karlsson Annica
Socialpedagog
Annica Karlsson
Karlsson Camilla
Barnskötare
 
camilla.karlsson5@eskilstuna.se
Karlsson Kent
Bitr. rektor
kent.karlsson@eskilstuna
Karlsson Åsa
6A
 
asa.karlsson@eskilstuna.se
Lander Isabell
fritidspedagog
Isabell Lander
Lindberg Max
5B
max.lindberg@eskilstuna.se
Lindgren Jens
Rektor
 
jens.lindgren@eskilstuna.se
Lindman Lis
Barnskötare
 
lis.lindman@eskilstuna.se
Lindskog Jenny
2C
jenny.lindskog8@eskilstuna.se
Lord Milia
Vik förskollärare
 
milia.lord@eskilstuna.se
Lundberg Susanne
FklC
susanne.lundberg@eskilstuna.se
Löfgren Marie
4B
marie.lofgren@eskilstuna.se
Martinell Annika
3A
Annika Martinell
Malmkvist Emil
4C
emil.malmkvist@eskilstuna.se
Nilsson Maud
Kock
 
maud.nilsson@eskilstuna.se
Norrman Helene
spec.lärare
helene.norrman@eskilstuna.se
Olsson Maria
Förskollärare
 
maria.olsson17@eskilstuna.se
Palm Filip
Kock
 
filip.palm@eskilstuna.se
Puljar Greta
Spec.padagog
Greta Puljar
Rappu Johan
kökschef
 
johan.rappu@eskilstuna.se
Rigner Magnus
Kock
 
magnus.rigner@eskilstuna.se
Roth Leila
3C
leila.roth@eskilstuna.se
Rydensjö Daniel
FklC
 
daniel.rydensjo32@eskilstuna.se
Samuelsson Juliana
Spec.lärare
juliana.samuelsson@eskilstuna.se
Sarajärvi Sinikka
Textilslöjd
Sinikka Sarajärvi
Sirbo Per
5A
Per Sirbo
Streng Magnus
Fritidspedagog
magnus.streng@eskilstuna,se
Sturk Lil
Bibliotek
 
lil.sturk@eskilstuna.se
Svensson Åsa
SvA
Åsa Svensson
Tapio Cecilia
2A
Cecilia Tapio
Teller Gabriella
Barnskötare
 
gabriella.teller@eskilstuna.se
Vrbanc Snezana
Resurslärare
Snezana Vrbanc
Wallin Fredrik
Barnskötare
 
fredrik.wallin@eskilstuna.se
Wendelstam Heidi
fritidspedagog
heidi.wendelstam@eskilstuna.se
Zetterblom Jonas
Idrottslärare
jonas.zetterblom@eskilstuna.se
Åkerlind Stefan
Barnskötare
 
stefan.akerlind@eskilstuna.se
Öhberg Christina
Speciallärare
christina.ohberg@eskilstuna.se

 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.