MENY
Eskilstuna kommun

F-3

Välkommen till F-3:s hemsida!

Skriv tabellbeskrivning här

F

016-15 96 33

073-950 41 14

1-3

016-15 96 35

073-950 41 02

 

När du ringer, låt det gå fram många signaler. Läs in ett meddelande om vi inte svarar så lyssnar vi av så fort vi har möjlighet.

Anmäl elevens frånvaro via Vklasslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Årskurs F-3 på Skogstorpsskolan finns i F och D-husen.

I F-huset finns förskoleklass, klass 1A och klass 1B samt fritidshem för de årskurserna.

F-huset

 

I D-huset finns årskurs 2 och 3 samt fritidshem för årskurs 2 och 3
som också har lokaler i E-huset. Storfritids

D-huset

Personal F

Skriv tabellbeskrivning här

Anette Alm Jensen

anette.jensen@eskilstuna.se

Kerstin Blomstrand

kerstin.blomstrand@eskilstuna.se

Marie Brandell Karlsson

marie.karlsson15@eskilstuna.se

Ann-Marie Knutsson

ann-marie.knutsson11@eskilstuna.se

Ann-Sofie Forsman

ann-sofi.forsman@eskilstuna.se

Lars Fredrik Almerén

lars.almeren@eskilstuna.se

Margareta Halldén

margareta.hallden@eskilstuna.se

Josefine Eriksson

josefine.eriksson5@eskilstuna.se

Annika Broberg

annika.broberg@eskilstuna.se

Mediha Hasanagic

mediha.hasanagic@eskilstuna.se

Helena Malm

helena.malm3@eskilstuna.se

Jonathan Tamasi

jonathan.tamasi@eskilstuna.se

Olivia Gutierrez

olivia.gutierrez@eskilstuna.se

Suha Alwadi

suha.alwadi@edu.eskilstuna.se

Personal 1-3

Skriv tabellbeskrivning här

Anneli Hjelm

anneli.hjelm@eskilstuna.se

Elin Wikström          

elin.wikstrom@eskilstuna.se

Eveline Bäckstedt

eveline.backstedt@eskilstuna.se

Susanne Forselius

susanne.forselius@eskilstuna.se

Emma Jerngren

emma.jerngren@eskilstuna.se

Lena Sjöberg

lena.sjoberg4@eskilstuna.se

Ida Aldin Lundgren

ida.lundgren@eskilstuna.se

  

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Skogstorpsskolan

Kommunal grundskola årskurs F-9