MENY
Eskilstuna kommun

7-9 D

Hej!

Här i D-enheten arbetar läsåret 2018/2019 9 pedagoger med våra 84 elever i klass 7-9D.

Schema läsåret 2018-2019länk till annan webbplats

Anmäl elevens frånvaro via Vklasslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Telefon till arbetslaget: 016-15 96 26, 073-950 41 09

Trevlig sommar!

Hälsningar Lärarna i D-spåret

7D

Skriv tabellbeskrivning här

Johan Mörén             

johan.moren@eskilstuna.se

Markus Söderlund

markus.soderlund@eskilstuna.se

 
8D

Skriv tabellbeskrivning här

Kent Amnebratt      

kent.amnebratt@eskilstuna.se

Michaela Lange

michaela.lange@eskilstuna.se

 
9D

Skriv tabellbeskrivning här

Kristin Lundh         

kristin.lund@eskilstuna.se

Cecilia Olsson      

cecilia.olsson@eskilstuna.se

 
Övriga lärare och elevassistenter

Skriv tabellbeskrivning här

Siw Karlström sp       

siw.karlstrom@eskilstuna.se

Frida Gill

frida.gill@eskilstuna.se

Sara Ehrlin sv 

sara.ehrlin@eskilstuna.se

Kim Eliasson bl

kim.eliasson@eskilstuna.se

Robert Malmström no

robert.malmstrom@eskilstuna.se

Päivi Meriläinen tsl

paivi.merilainen@eskilstuna.se

Johan Mörén mu

johan.moren@eskilstuna.se

Malin Ros no

malin.ros@eskilstuna.se

   

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Skogstorpsskolan

Kommunal grundskola årskurs F-9