MENY
Eskilstuna kommun

7-9 B

Schema läsåret 2018-2019länk till annan webbplats

Anmäl elevens frånvaro via Vklasslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Telefon till arbetslaget: 016-15 96 20. 073-950 41 06

Mentorer

7B

Skriv tabellbeskrivning här

Monika Karlsson                   

monika.karlsson11@eskilstuna.se

Robert Malmström        

robert.malmstrom@eskilstuna.se


8B

Skriv tabellbeskrivning här

Malin Ros                           

malin.ros@eskilstuna.se

Karin Strandqvist         

karin.strandqvist@eskilstuna.se

 
9B

Skriv tabellbeskrivning här

Davorka Paluch                   

davorka.paluch@eskilstuna.se

Pierre Thunström

pierre.thunstrom@eskilstuna.se

Peter Malosha Mayunga

peter.mayunga@eskilstuna.se

 
 Övriga lärare och elevassistenter

Skriv tabellbeskrivning här

Tara El-Shani                   

tara.shani@eskilstuna.se

Ann-Sofie Andersson Mathiasen

ann-sofie.mathiasen31@eskilstuna.se

Mats Andersson so

mats.andersson4@eskilstuna.se

Sara Ehrlin so

sara.ehrlin@eskilstuna.se

Kim Eliasson bl

kim.eliasson@eskilstuna.se

Jenny Eriksson no

jenny.eriksson14@eskilstuna.se

Maria Haddad sv

maria.haddad@eskilstuna.se

Karin Inggårde mu

karin.inggarde@eskilstuna.se

Michaela Lange en

michaela.lange@eskilstuna.se

Markus Söderlund id

markus.soderlund@eskilstuna.se

Karin Öines Jonsson hkk

karin.jonsson5@eskilstuna.se

Hans Jannering vik

hans.jannering@eskilstuna.se

Maria Almgren

maria.almgren@eskilstuna.se

   

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Skogstorpsskolan

Kommunal grundskola årskurs F-9