MENY
Eskilstuna kommun

7-9 B,

Schema läsåret 2017-2018länk till annan webbplats

Anmäl elevens frånvaro via Vklasslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster

Telefon till arbetslaget: 016-15 96 20. 073-950 41 06

Mentorer

7B:

Skriv tabellbeskrivning här

Anne Lander         

anne-maria.lander@eskilstuna.se

Karin Strandqvist

karin.strandqvist@eskilstuna.se


8B:

Skriv tabellbeskrivning här

Davorka Paluch

davorka.paluch@eskilstuna.se

Pierre Thunström

pierre.thunstrom@eskilstuna.se

 

9B:

Skriv tabellbeskrivning här

Robert Malmström

robert.malmstrom@eskilstuna.se

Monika Karlsson

monika.karlsson11@eskilstuna.se

 

 Övrig personal:

Skriv tabellbeskrivning här

Reza Rezai                   

mohammadreza.manesh@eskilstuna.se

Tara El-Shani       

tara.shani@eskilstuna.se

Dajana Miljkovic

dajana.miljkovic@eskilstuna.se

Tommy Vasilevski

tommy.vasilevski2@eskilstuna.se

 

  

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.