MENY
Eskilstuna kommun

7-9 A, 8E

Anmäl elevens frånvaro via Vklasslänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
länk till annan webbplats

Schema läsåret 2017-2018länk till annan webbplats    

Telefon till arbetslaget: 016-15 96 18, 073-950 41 04

Mentorer

7A: 

Skriv tabellbeskrivning här

Nanssi Ido

nanssi.ido2@eskilstuna.se

Sladjana Jovanovic

sladjana.jovanovic@eskilstuna.se

 

8A:

Skriv tabellbeskrivning här

Annica Tulin     

annica.tulin@eskilstuna.se

Sara Basilier

sara.basilier@eskilstuna.se

 

8E:

Skriv tabellbeskrivning här

Sara Ehrlin            

sara.ehrlin@eskilstuna.se

Päivi Meriläinen

paivi.merilainen@eskilstuna.se

 

9A:

Skriv tabellbeskrivning här

Sofia Haag           

sofia.haag2@eskilstuna.se

Jenny Lillemets

jenny.lillemets@eskilstuna.se

Övriga

Kent Amnebratt, trsl
kent.amnebratt@eskilstuna.se
Sofi Brändeborn, id
sofi.brandeborn@eskilstuna.se
Jenny Eriksson, no
jenny.eriksson@eskilstuna.se
Rickard Flodin, no         
rickard.flodin@eskilstuna.se
Siw Karlström, sp
siw.karlstrom@eskilstuna.se

 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.