MENY
Eskilstuna kommun

Kontaktuppgifter till ledning och personal på Skiftingehus

Skolledning

Ingmarie Lindkvist, rektor förskoleklass - årskurs 9
ingmarie.lindkvist@eskilstuna.se 016-710 72 22

Stina Andersson, biträdande rektor förskoleklass - årskurs 3
stina.andersson@eskilstuna.se 016-710 66 59

Expedition 

Lena Zeller, intendent
lena.zeller@eskilstuna.se 016-710 95 44

Sandra Berglund, administratör
sandra.berglund@eskilstuna.se   016-710 72 10

Expeditionen är bemannad vardagar mellan 07.30-16.00

Studie- och yrkesvägledare
Gizem Soyal
gizem.soyal@eskilstuna.se 073-940 84 55

Kurator
Cristoffer Godenius
cristoffer.godenius@eskilstuna.se 073-950 42 17

Skolrestaurang
 016-710 71 61

Vaktmästare
Magnus Tagerfeldt 070-340 25 88
Magnus Larsson 070-340 27 13
Calle Hermansson 070-086 62 40

Skiftingehus ingår i Eskilstuna barn- och utbildningsförvaltning där Hans Ringström är skolchef för grundskolan.
Chef för barn och utbildningsförvaltningen är Åsa Lundkvist.

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Skiftingehus

Kommunal grundskola årskurs F-9