MENY
Eskilstuna kommun

Årskurs 3

Välkommen till Sollängan 

Telefonnummer: 016-710 62 38

I årskurs 3 går 50 elever som är uppdelade i 3 mentorsgrupper.

Vi som arbetar här är:

Agneta Abrahamsson mentor
agneta.abrahamsson@eskilstuna.se

Rita Meza mentor
rita.meza2@eskilstuna.se

Carina Forsén mentor
carina.forsen@eskilstuna.se

Marie Thorell
marie.thorell@eskilstuna.se

Eva Nordmark eva.nordmark@eskilstuna.se

Extra personal
Elinor Collin elinor.collin@eskilstuna.se
Pia Nyqvist pia.nyqvist@eskilstuna.se


Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Mesta skola

Kommunal grundskola årskurs F-3