MENY
Eskilstuna kommun

Arbetslag årskurs 7 - 9

Arbetslag årskurs 7 - 9

Alla klassers schemalänk till annan webbplats

Ulrika

Rytterström

Lärare

Matematik,

NO

Ulrika.Rytterstrom@eskilstuna.se

Christopher

Söderlund

Lärare

Matematik,

NO

christopher.soderlund@eskilstuna.se 

Jessica

Rosengren

Lärare

Svenska,

tyska

jessica.rosengren@eskilstuna.se 

Helena

Sivertsson

Lärare

Inter-

nationell

klass

helena.sivertsson@eskilstuna.se

Ismail

Bayrak

Lärare


Matematik,

NO

ismail.bayrak@eskilstuna.se

Magnus

Edbom

Lärare

Matematik,

NO

magnus.edbom@eskilstuna.se 

Madeleine

Häggblom

Lärare

Spanska,

engelska

Madeleine.Haggblom@eskilstuna.se 

Stéphanie

Lind

Lärare

Musik

Stephanie.Lind@eskilstuna.se 

Yvonne

Carlsson

Lärare

Matematik,

NO

Yvonne.Carlsson3@eskilstuna.se 

Åsa Persson

Lärare

Engelska

Asa.Persson@eskilstuna.se 

Marie Olsson

Lärare

Textilslöjd,

matematik

marie.olsson@eskilstuna.se 

Carina

Rosenlind

Lärare

Svenska,

SO

carina.rosenlind@eskilstuna.se 

Daniel

Pettersson

Lärare

Idrott och

hälsa

daniel.pettersson5@eskilstuna.se 

Britt-Marie

Olsson

Lärare

Engelska,

franska

britt-marie.ohlsson@eskilstuna.se 

Carlos Ghigliotto

Sepulveda

Lärare

Spanska

carlos.ghigliotto@eskilstuna.se 

Branislav Sekaric

Lärare

Engelska,

franska,

spanska,

italienska

Branislav.Sekaric@eskilstuna.se 

Cecilia Molin

Lärare

Svenska,

SO

cecilia.molin@eskilstuna.se 

Gustav Oskarsson

Lärare

Matematik,

NO

gustav.oskarsson@eskilstuna.se 

Ole Jensen

Lärare

Svenska,

bild

Ole.Jensen@eskilstuna.se 

Tove Rasmussen

Lärare

Spanska,

idrott och

hälsa

Tove.Rasmussen@eskilstuna.se 

Eva Norling

Lärare

Svenska, SO

Eva.Norling@eskilstuna.se 

Jari Liikanen

Lärare

Trä- och

metallslöjd,

teknik

jari.liikanen@eskilstuna.se 

Carina Åkermark

Lärare

Hem- och

konsument-

kunskap

Carina.Akermark@eskilstuna.se 

Mathias Ledung

Lärare

Engelska,

svenska,

franska

mathias.ledung@eskilstuna.se 

Rosita Haltorp

Lärare

Svenska A

rositha.haltorp@eskilstuna.se 

Jens Forss

Lärare

Svenska,

SO

jens.forss@eskilstuna.se 

Edita Dallku

Elev-

assistent


edita.dallku@eskilstuna.se

Katarina Tomczyk

Lärare

Idrott

katarina.tomczyk@eskilstuna.se

Lena Lange

Lärare  

Svenska,

SO

lena.lange@eskilstuna.se

Magnus Willix

Lärare


Magnus.Willix@eskilstuna.se

Mikaela Lindstrom

Lärare

Bild

Mikaela.Lindstrom@eskilstuna.se

Nabil Fransi

Språk-

handledare


nabil.fransi@eskilstuna.se

Ove Westerholm

Lärare

Matematik

ove.westerholm@eskilstuna.se

Pernilla Wigren

Lärare

Hem-

kunskap

pernilla.wigren@eskilstuna.se

Tuulikki Räisänen-

Johansson

Elev-

assistent


tuulikki.johansson@eskilstuna.se

Åse By

Studie o

yrkes-

vägledare


ase.by@eskilstuna.se

Satu Gemmel

Lärare

Matematik

satu.gemmel@eskilstuna.se

Mounir El-Hage

Lärare

Matematik

mounir.hage@eskilstuna.se


Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Gökstensskolan

Kommunal grundskola årskurs F-9