MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

Skolledning

Rektor Mia Schärdin

mia.schardin@eskilstuna.se 016 - 710 27 85, 076-855 29 22

Administration

Administration Jeanette Johnsson

jeanette.johnsson@eskilstuna.se

Lärare/Pedagoger

Elevhälsa

Kurator Emma Bergström

emma.bergstrom@eskilstuna.se  016-710 26 30, 073-950 67 33

Skolsköterska Erica Holm - På plats tisdag, onsdag och varannan fredag

erica.holm@eskilstuna.se 072-145 84 71

Specialpedagog Leena Nissinen

leena.nissinen@eskilstuna.se 073-940 98 60

Fritidspedagog Jimmy Jansson

jimmy.jansson3@eskilstuna.se 070-852 69 68

Studie och yrkesvägledare

Vakant 

Skolrestaurang

Therese Bjurshagen

therese.bjurshagen@eskilstuna.se

Intisar Al -Bati

intisar.bati@eskilstuna.se

Skolbibliotek

Eskilstuna Stadsbibliotek 016-710 51 10 

Vakmästare/Lokalvård

Vaktmästare Jonas Selling 073-950 61 62
Lokalvård Mia Belbo 016-14 46 89

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.