MENY
Eskilstuna kommun

Ledamöter 2017-2018

Ordförande Helena Andersson 070-993 05 88
helena.andersson7@eskilstuna.se

Kassör Anders Holmqvist    070-109 02 10 anders.holmqvist@fastighetsbyran.se

Sekreterare Kent Sahlin   073-558 59 25
kent.sahlin@bredband.net

Musikledare Maria Steen   073-950 00 43
Maria.Steen@eskilstuna.se

Revisor Sara Aggeklint
Revisorsuppleant Ylva Blauberg


Övriga ledamöter och funktion

M4 Sara Gewerts sara.vi.ma.lo@gmail.com

M4 Mia Wistrand miaw77@hotmail.com

M5 Ulrika Jeppson Wigg ulrika.jw@gmail.com 070-545 7637

M5 Andreas Sweström andreas.swestrom@gmail.com

M6 Malin Eriksson  Malin.eriksson@atea.se 0722 413073

M7 Kent Sahlin (Sekreterare)  

M7 Anders Holmqvist (kassör)

M8 Helena Andersson (ordf)

M9 Helén Andersson helen_and67@hotmail.com 070-249 99 29

M9 Anna Hallonborg anna.hallonborg@hotmail.com

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Maria Steen
Maria Steen

Musikledare