MENY
Eskilstuna kommun

Lärare

Man kan nå en lärare antingen via 016-710 18 73 (expeditionen) eller via mail.




(foto Kungsfoto)

Andersson Peter
SO-lär/Bibliotek
Peter Andersson
Benedek Kethy
Spec.lär
Kethy Benedek
Bergström Veronica
2B
Veronica Bergström
Brolin Krister
Tm-slöjd
krister.brolin@eskilstuna.se
Celsing Pernilla
5B
Pernilla Celsing
Dywling Katarina
6A
Katarina Dywling
Edlund Camilla
1C
Camilla Edlund
Ericson Anna
5A
anna.ericson@eskilstuna.se
Grebestam Matilda
Musik
matilda.grebestam@eskilstuna.se
Gyllengahm Eriksson Kristina
Spec.ped
kristina.eriksson2@eskilstuna.se
Hamid Assrar
Studieverksta'n
assrar.hamid@eskilstuna.se
Isaksson Karin
Tx-slöjd
karin.isaksson2@eskilstuna.se
Johnsson Malin
2D
malin.johnsson14@eskilstuna.se
Juborg Carina
Spec.lär
Carina Juborg
Kalafatidis Riitta
IN1-3
riitta.kalafatidis@eskilstuna.se
Kivistö Iiris
4A
Iiris Kivistö
Leppäkorpi Johanna
3C
johanna.leppakorpi@eskilstuna.se
Lindkvist Henriksson  Marie
Idrott och hälsa
Marie Lindkvist
Löfving Johansson Linnea
4B
linnea.johansson13@eskilstuna.se
Marinic Ljilja
2C
ljilia.marinic@eskilstuna.se
Mohammed Sara
Språkstöd
sara.mohammed@eskilstuna.se
Möller Mikael
Spec.ped
mikael.moller@eskilstuna,se
Nygren Zandra
Idrott och hälsa
Zandra Nygren
Nystedt Malm Sophie
Studieverksta´n
Sophie Nystedt
Onton Nashtiman
6C
Nashtiman Onton
Possmark Eva-Marie
3A
eva-marie.possmark@eskilstuna.se
Rydensjö Ann-Kristin
2A
Ann-Kristin Rydensjö
Sand Eva
Musik
eva.sand3@eskilstuna.se
Semb Johansson Yvonne
3D
yvonne.johansson3@eskilstuna.se
Shazad Lana
IN4-6
lana.shazad@eskilstuna.se
Sköldin Ann-Margret
6B
ann-margret.skoldin@eskilstuna.se
Sundström Larsson Catharina
SvA
catharina.larsson4@eskilstuna.se
Svanberg Linda
1A
Linda Svanberg
Törngren Carlsson Gunilla
SvA
Gunilla Törngren Carlsson
Vesterhav Erika
1B
Erika Vesterhav
Yedollahi Ellham
3B
ellham.yedollahi@eskilstuna.se
   
   
   
   

 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.