MENY
Eskilstuna kommun

Vi som arbetar här

SKOLLEDNING
Jessica Eriksson Nåsmark, Rektor
Jessica.Nasmark@eskilstuna.se 016-710 53 88

Peter Brolin, Biträdande rektor

Peter.Brolin@eskilstuna.se 016-710 89 05

EXPEDITION
Therese Erlin, Skolintendent
Therese.Ehrlin@eskilstuna.se 016-710 35 32


LÄRARE/PEDAGOGER


ELEVHÄLSA

SKOLBIBLOTEK
Serina Söderberg  
Serina.Soderberg@eskilstuna.se 070-653 82 03

SKOLRESTAURANG
Ärlaskolans bespisningspersonal

Monica Hasselkvist
Monica.Hasselkvist@eskilstuna.se 070-089 35 30
Åsa Fornstedt
Asa.Fornstedt@eskilstuna.se 070-089 35 30

VAKTMÄSTARE/LOKALVÅRDARE

Virpi Dahlgren Gruppledare/Fastighetsskötare

070-340 26 87

 

Per Andersson Vaktmästare
070-340 25 53


Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Ärla skola

Kommunal grundskola årskurs F-6