MENY
Eskilstuna kommun

Stråk: Fiol, cello och kontrabas

Edlund, Angelica
cello
angelica.edlund@eskilstuna.se

Jauring, Sven
sång, fiol, piano, stråkklass, Eskilstuna Ungdomssymfoniker, Karusellen, Mixed Voices Girls Edition
sven.jauring@eskilstuna.se

Johansson, Carolina
fiol, Stråkdraget, El Sistema
carolina.johansson14@eskilstuna.se

Jönsson, Björn
fiol, Stråklek, Eskilstuna Strings
bjorn.jonsson@eskilstuna.se

Karp, Ingela
cello, Stråklek, Stråkligan
ingela.karp@eskilstuna.se

Manell, Kari
fiol, Galdra, El Sistema
kari.manell@eskilstuna.se

Nielsen, Michael
fiol, Stråkdraget, Eskilstuna Windband
michael.nielsen@eskilstuna.se

Nätt, Adam
kontrabas, elbas, Rock- och Popensemble, Eskilstuna Strings, Karusellen
adam.natt@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola