MENY
Eskilstuna kommun

Sånglärare / körledare på Musikskolan

Gifvars, Mona
sång, grundkurs, sång/körgrupp, skolkör, Stråkligan
mona.gifvars@eskilstuna.se

Hed, Isak, vikarie
körsång, piano
isak.hed@eskilstuna.se

Jauring, Sven
sång, violin, inspelningsteknik, stråkklass, Eskilstuna Strings
sven.jauring@eskilstuna.se

Ludwigsson, Louise
artistisk coachning
louise.ludwigsson@eskilstuna.se

Paulson, Maria
piano, pianolek, Tonican
maria.paulson@eskilstuna.se

Stadigs, Thomas, tjänstledig
piano, pianolek, Tonhöjdarna
thomas.stadigs@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola
Öppettider

Musikskolans expedition är stängd 2 juli-20 augusti.