MENY
Eskilstuna kommun

Sånglärare / körledare på Musikskolan

Fahlén Eriksson Maria
Sångfåglarna, Tonhöjdarna, El sistema
maria.eriksson60@eskilstuna.se

Gifvars, Mona
sång, grundkurs, Our Voices, Mixed Voices, Girls edition, Stråkligan
mona.gifvars@eskilstuna.se

Hed, Isak
kör, piano
isak.hed@eskilstuna.se 

Jauring, Sven
sång, violin, inspelningsteknik, stråkklass, Eskilstuna Ungdomssymfoniker, Karusellen
sven.jauring@eskilstuna.se

Ludwigsson, Louise
artistisk coachning
louise.ludwigsson@eskilstuna.se

Paulson, Maria
piano, pianolek, Tonican
maria.paulson@eskilstuna.se


Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola