MENY
Eskilstuna kommun

Piano- och dragspelslärare på Musikskolan

Asp, Ulrika
trombon, tumpet, tuba, baryton, piano, grundkurs, ensemble, Karusellen, El Sistema 
ulrika.asp@eskilstuna.se

Franzon, Anna
piano
anna.franzon@eskilstuna.se

Hed, Isak
piano, sångkör
isak.hed@eskilstuna.se

Flink, Stefan
piano, grundkurs, inspelningsteknik, musikskapande i dator
stefan.flink@eskilstuna.se

Gustafsson, Lars-Åke
dragspel, grundkurs, Dragspelsensemblen
lars-ake.gustafsson@eskilstuna.se

Hermansson, Fredrik, vikarie
piano, piano i grupp
fredrik.hermansson@eskilstuna.se

Larsson Tjernström, Jennie
blockflöjt, piano, grundkurs 
Jennie.tjernstrom11@eskilstuna.se

Paulson, Maria
piano, pianolek, Tonican
maria.paulson@eskilstuna.se

Wärme, Michael, tjänstledig
piano, piano i grupp
michael.warme@eskilstuna.se

Ålkärr, Eva-Sarah
piano
eva-sarah.alkarr@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola