MENY
Eskilstuna kommun

Gitarr, elgitarr, elbas, ukulele och oud

Bahi, Milad
oud, Öppen Musikskola
milad.bahi@eskilstuna.se

Burman, Jonas
gitarr, elgitarr, Öppen Musikskola
jonas.burman@eskilstuna.se

Dahlgren, Tobias
gitarr, elgitarr, elbas, ukulele, piano, gitarrensemble, popensemble, ukuleleensemble, Galdra
tobias.dahlgren@eskilstuna.se

Elvi, Jan
gitarr, elgitarr, Rockbandet, Cluster
jan.elvi@eskilstuna.se

Göransson, Dan, tj.ledig
gitarr, elgitarr, Öppen Musikskola
dan.goransson@eskilstuna.se

Hafvenstein, Gustaf
gitarr, elgitarr, ensemble
gustaf.hafvenstein@eskilstuna.se

Karlsson, Jan
klarinett, saxofon, elbas, ensemble, Casablanca Big Band, El Sistema
jan.karlsson@eskilstuna.se

Lindqvist, Elias
gitarr, Klabbet, grundkurs
elias.lindqvist@eskilstuna.se

Malmstedt, Jörgen
gitarr, ensemble                               
jorgen.malmstedt@eskilstuna.se

Nätt, Adam
kontrabas, elbas, ensemble, Stråkdraget, Klabbet
adam.natt@eskilstuna.se

Pavanelli, Angelina
gitarr, låtskriveri, musikproduktion, Öppen Musikskola
angelina.pavanelli@eskilstuna.se

Rydell, Thomas
gitarr, elgitarr, ensemble
thomas.rydell@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola