MENY
Eskilstuna kommun

Gitarr- och elbaslärare på Musikskolan

Dahlgren, Tobias
gitarr, elgitarr, ensemble, Popensemblen, Galdra
tobias.dahlgren@eskilstuna.se

Elvi, Jan
gitarr, elgitarr, Rockbandet, El Sistema
jan.elvi@eskilstuna.se

Göransson, Dan
gitarr, elgitarr
dan.goransson@eskilstuna.se

Hafvenstein, Gustaf
gitarr, elgitarr, ensemble, Rockensemblen
gustaf.hafvenstein@eskilstuna.se

Karlsson, Jan
klarinett, saxofon, elbas, ensemble, Casablanca Big Band, El Sistema
jan.karlsson@eskilstuna.se

Lindqvist, Elias
gitarr, Klabbet, grundkurs
elias.lindqvist@eskilstuna.se

Malmstedt, Jörgen
gitarr, ensemble                               
jorgen.malmstedt@eskilstuna.se

Nätt, Adam
kontrabas, elbas, ensemble, Stråkdraget, Klabbet
adam.natt@eskilstuna.se

Pavanelli, Angelina
gitarr, låtskriveri
angelina.pavanelli@eskilstuna.se

Rydell, Thomas
gitarr, elgitarr, ensemble, Rock- och popensemblen
thomas.rydell@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola
Öppettider

Musikskolans expedition är stängd 2 juli-20 augusti.