MENY
Eskilstuna kommun

El Sistema

Asp, Ulrika
trombon, trumpet, tuba, baryton, ensemble, El Sistema, Sambandet, blåslek
ulrika.asp@eskilstuna.se

Eriksson, Mattias
El Sistema
mattias.eriksson13@eskilstuna.se

Fahlén Eriksson Maria
Sångfåglarna, Tonhöjdarna, El Sistema
maria.eriksson60@eskilstuna.se

Johansson, Carolina
fiol, elfiol, Stråkdraget, El Sistema
carolina.johansson14@eskilstuna.se

Karlsson, Jan
klarinett, saxofon, elbas, Nybörjarblåset, Casablanca Big Band, El Sistema
jan.karlsson@eskilstuna.se

Karlsson-Pyk, Gunilla
El Sistema
gunilla.pyk@eskilstuna.se

Kindahl, Carina
kördans, grundkursdans, Karusellen, El Sistema
carina.kindahl@eskilstuna.se

Manell, Kari
fiol, Galdra, El Sistema
kari.manell@eskilstuna.se

Norberg, Olle
klarinett, saxofon, El Sistema
olle.norberg@eskilstuna.se 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola