MENY
Eskilstuna kommun

Lärare på Musikskolan

Samtliga lärare i respektive ämne.

Samtliga lärare i bokstavsordning på efternamn.

Amcoff, Christine

Andersson, Anders                       
anders.andersson2@eskilstuna.se

Andersson, Moa

Andersson, Åsa                                 
asa.andersson7@eskilstuna.se

Asp, Anders
anders.asp@eskilstuna.se

Asp, Ulrika
ulrika.asp@eskilstuna.se

Bahi, Milad
milad.bahi@eskilstuna.se

Dahlgren, Tobias
tobias.dahlgren@eskilstuna.se

Elvi, Jan
jan.elvi@eskilstuna.se

Eriksson, Mattias
mattias.eriksson13@eskilstuna.se

Fahlén Eriksson, Maria
maria.eriksson60@eskilstuna.se

Flink, Stefan
stefan.flink@eskilstuna.se

Franzon, Anna
anna.franzon@eskilstuna.se

Gifvars, Mona
mona.gifvars@eskilstuna.se

Gustafsson, Lars-Åke
lars-ake.gustafsson@eskilstuna.se

Göransson, Dan
dan.goransson@eskilstuna.se

Hafvenstein, Gustaf
gustaf.hafvenstein@eskilstuna.se

Hed, Isak
isak.hed@eskilstuna.se

Hermansson, Fredrik, vikarie
fredrik.hermansson@eskilstuna.se

Holmström, Adrian
adrian.holmstrom@eskilstuna.se

Jauring, Sven
sven.jauring@eskilstuna.se

Johansson, Carolina
carolina.johansson14@eskilstuna.se

Jönsson, Björn
bjorn.jonsson@eskilstuna.se

Karlsson, Jan
jan.karlsson@eskilstuna.se

Karlsson-Pyk, Gunilla
gunilla.pyk@eskilstuna.se

Karp, Ingela
ingela.karp@eskilstuna.se

Kindahl, Carina
carina.kindahl@eskilstuna.se

Larsson Tjernström, Jennie
jennie.tjernstrom11@eskilstuna.se

Lindé, Urban
urban.linde@eskilstuna.se

Lindqvist, Elias
elias.lindqvist@eskilstuna.se

Ludwigsson, Louise
louise.ludwigsson@eskilstuna.se

Lundqvist, Lars-Olov
lars-olov.lundqvist@eskilstuna.se

Malmstedt, Jörgen
jorgen.malmstedt@eskilstuna.se

Manell, Kari
kari.manell@eskilstuna.se

Maskuniitty, Anna
anna.maskuniitty@eskilstuna.se

Maurin, Emma-Karin 
emma-karin.maurin@eskilstuna.se

Nielsen, Michael
michael.nielsen@eskilstuna.se

Nätt, Adam
adam.natt@eskilstuna.se

Paulson, Maria
maria.paulson@eskilstuna.se

Pavanelli, Angelina
angelina.pavanelli@eskilstuna.se

Rydell, Thomas
thomas.rydell@eskilstuna.se

Stavehaug, Mathilde
mathilde.stavehaug@eskilstuna.se

Strömberg, Anders
anders.stromberg@eskilstuna.se

Swedén, Anna
anna.sweden@eskilstuna.se

Wärme, Michael, tjänstledig
michael.warme@eskilstuna.se

Zetterqvist Tilander, Sara
sara.tilander@eskilstuna.se

Ålkärr, Eva-Sarah
eva-sarah.alkarr@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna musikskola