MENY
Eskilstuna kommun

Personal på upphandlingsenheten

Upphandlingschef
Mirja Saarväli
Tfn: 016-710 71 08
E-post: mirja.saarvali@eskilstuna.se 

Upphandlingscontroller
David Larsson
Tfn: 016-710 23 61
E-post: david.larsson@eskilstuna.se

Upphandlare
Anna-Sara Karlsson
Tfn: 016-710 10 50
E-post: anna-sara.karlsson@eskilstuna.se

Upphandlare
Sofia Lövstedt
Tfn: 016-710 19 67
E-post: sofia.lovstedt@eskilstuna.se

Upphandlare
Tobias Karlsson
Tfn: 016-710 24 30
E-post: tobias.karlsson@eskilstuna.se

Upphandlare
Johan Gustavsson
Tfn: 016-710 16 16
E-post: johan.gustavsson@eskilstuna.se

Upphandlare
Emma Larsson
Tfn: 016-710 17 46
E-post: emma.larsson120@eskilstuna.se  

Upphandlare
Johan Persson
Tfn: 016-710 51 04
E-post: johan.persson3@eskilstuna.se

Upphandlare
Åsa Broberg
Tfn: 016-710 41 33
E-post: asa.broberg@eskilstuna.se

Inköpare
Anna Karlsson
Tfn: 016-710 78 91
E-post: anna.karlsson42@eskilstuna.se

Administratör
Margareta Wallin
Tfn: 016-710 17 98
E-post: margareta.wallin@eskilstuna.se

Upphandlingsadministratör
Linnea Rollemark
Tfn: 016-710 97 74
E-post: linnea.rollemark@eskilstuna.se

Kostsamordnare
Karin Wilén
Tfn: 016-710 13 37
E-post: Karin.Wilen@eskilstuna.se

Systemförvaltare/administratör Proceedo
Anna-Lena Kornelius-Andersson
Tfn: 016-710 77 44
E-post: anna-lena.andersson2@eskilstuna.se

Systemförvaltare/administratör Proceedo
Fredrik Bäckström
Tfn: 016-710 38 61
E-post: fredrik.backstrom@eskilstuna.se

Dataskyddsombud
Charlotte Nilsson
Tfn: 016-710 30 79 
E-post: charlotte.nilsson2@eskilstuna.se

 

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Eskilstuna direkt

Eskilstuna kommuns kontaktcenter

Öppettider

Besökstid Eskilstuna
Måndag-torsdag 07.45-16.30
Fredag 07.45-16.00

Besökstid Torshälla
Måndag-torsdag 08.00-16.30
Fredag 08.00-16.00

Telefontid
Måndag-fredag 07.30-17.00

Besöksadress

Värjan, Alva Myrdals gata 5, Eskilstuna
Östra Torget, Brogatan 13, Torshälla

Mirja Saarväli
Upphandlingschef