MENY
Eskilstuna kommun

Medarbetare

Ulrika Orrblad

Ulrika Orrblad
HR-konsult
Telefon: 016-710 20 37
ulrika.orrblad@eskilstuna.se
Ansvarsområden: chefsstöd för grundskola

Maria Coltman
HR-konsult
Telefon:016-710 82 39
Mobil: 072-977 71 57
maria.coltman@eskilstuna.se
Ansvarsområden: chefsstöd för grundskolan

 

Lee Olausson

Lee Olausson
HR-konsult (tjänstledig)
Telefon: 016-710 21 31
Mobil: 070-089 32 80
lee.olausson@eskilstuna.se
Ansvarsområden: chefsstöd för gymnasieskolan och enheten Stöd och service

Sofia Axelsson
HR-konsult
Telefon: 016-710 71 23
Mobil: 072-977 78 38
sofia.axelsson@eskilstuna.se
Ansvarsområden: chefstöd för gymnasieskolan och enheten Stöd och service

 

Joakim Sjöström
HR-konsult
Telefon:016-710 29 80
Mobil:070-089 34 51
joakim.sjostrom@eskilstuna.se
Ansvarsområden: chefsstöd för förskolan

 

Moa Skoglöf
HR-konslut
Telefon: 016-710 73 30
Mobil: 070-086 28 42
moa.skoglof@eskilstuna.se
Ansvarsområden: chefsstöd för förskolan

 

Patricia Engström

Patricia Engström
Enhetschef personalpool
Telefon: 016-710 28 79
Mobil: 073-950 00 79
patricia.engstrom@eskilstuna.se
Ansvarsområden: Personalpoolen, timvikarier, vikariebanken

Janne Drigoris

Janne Drigoris
Enhetschef personalpool
Telefon: 016-710 16 29
Mobil: 070-355 55 46
janne.drigoris@eskilstuna.se
Ansvarsområden: Personalpoolen, timvikarier, vikariebanken

Marika Lundqvist

Förskolechef
Telefon:016-710 47 79
Mobil: 070-313 22 47
marika.lundqvist@eskilstuna.se

Ansvarsområden: chefscoachning och lokalfrågor

Anneli Nilsson

Anneli Nilsson
Personaladministratör
Telefon: 016-710 71 69
Mobil: 070-089 38 74
anneli.nilsson5@eskilstuna.se
Ansvarsområden: LAS-frågor med mera

a

Britt Wahlström
Administrativ koordinator
Telefon: 016-710 70 84
Mobil: 070-351 85 04
britt.wahlstrom@eskilstuna.se
Ansvarsområde: Reception

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Barn- och utbildningsförvaltningen

Förskola och skola

Besöksadress

Alva Myrdals gata 5, Eskilstuna

Postadress

Eskilstuna kommun
631 86 Eskilstuna