MENY
Eskilstuna kommun

Väster

Ledningsgruppen består av

 

Förskolechef Sanita Ramic
Snickarvägens förskola och Flöjtvägens förskola
Telefon: 016-710 98 98
sanita.ramic@eskilstuna.se

 

Sofia Hertzberg

Förskolechef Sofia Hertzberg
Ekenhillsvägens förskola och Gredby förskola
Telefon: 016-710 47 52
sofia.hertzberg@eskilstuna.se

 

Ann-Louise Bergquist

Förskolechef Ann-Louise Bergquist
Gustavsborgsvägens förskola och Norrvallavägens förskola
Telefon: 016-710 47 71
ann-louise.bergquist@eskilstuna.se

 

Förskolechef Teresia Kullander
Blåklocksvägens förskola och Edlingevägens förskola
Telefon: 016-710 47 69
teresia.kullander@eskilstuna.se

Biträdande förskolechef Erja Malla
Norrvallavägens förskola och Edlingevägens förskola
Telefon: 016-710 47 71
erja.malla@eskilstuna.se

Intendent Susanne Lindström
Mobil: 070-167 26 95
susanne.lindstrom@eskilstuna.se

Kökschef Fredrik Jonsson

Telefon: 073-950 42 88
fredrik.jonsson4@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Barn- och utbildningsförvaltningen

Förskola och skola

Besöksadress

Alva Myrdals gata 5, Eskilstuna

Postadress

Eskilstuna kommun
631 86 Eskilstuna