MENY
Eskilstuna kommun

Norr

Ledningsgruppen består av 

 

Therese Grubjer Jacobsson

Förskolechef Therése Grubjer-Jacobsson
Skiftingehus förskola
Telefon: 070-167 20 87
therese.jacobsson@eskilstuna.se


Anna Pettersson

Förskolechef Anna Pettersson
Salvägens förskola
Telefon: 070-167 26 40
anna.pettersson@eskilstuna.se


Bitr. förskolechef

Förskolechef Helena Järleskog
Årbygatans förskola och Prästängens förskola
Telefon: 076-496 42 15
helena.jarleskog@eskilstuna.se

 

Förskolechef Ann-Sofie Henningsson

Telefon: 072-277 75 07
ann-sofie.henningsson@eskilstuna.se

 

 

Biträdande förskolechef Eva Aldrin


Telefon: 072-977 75 25
eva.aldrin@eskilstuna.se


Intendent Natalie Lundholm

Telefon: 076-496 41 32
natalie.lundholm@eskilstuna.se

Kökschef Fredrik Jonsson

Telefon: 073-950 42 88
fredrik.jonsson4@eskilstuna.se

Hjälpte informationen på den här sidan dig?

Tack för ditt svar!

Du har nu hjälpt oss att förbättra eskilstuna.se.

Kontakt

Barn- och utbildningsförvaltningen

Förskola och skola

Besöksadress

Alva Myrdals gata 5, Eskilstuna

Postadress

Eskilstuna kommun
631 86 Eskilstuna