Lärare/Arbetslag

Du kan prenumerera på uppdateringar på den här sidan

Förskoleklass Bläckfisken  
073-9504244, mobilnummer till klassrummet
Pernilla Larsson, pernilla.larsson@eskilstuna.se

Förskoleklass Delfinen    
073-9504242, mobilnummer till klassrummet
Carina Haals, carina.haals@eskilstuna.se 
Pia Myrbäck, pia.myrback@eskilstuna.se

Klass 1A
073-950 42 43, mobilnummer till klassrummet
Annika Wärme,

Klass 1B
070-089 33 82, mobilnummer till klassrummet
Berit Johansson, berit.johansson@eskilstuna.se
Helena Brunkert Karlsson, helena.brunkert@eskilstuna.se

Klass 2A
070-089 33 77, mobilnummer till klassrummet
Sofia Nordqvist, sofia.sandberg@eskilstuna.se

Klass 2B
070-089 33 76 mobilnumret till klassrummet
Carolina Hernodh, carolina.hernodh@eskilstuna.se

Klass 3A
070-0893383, mobilnummer till klassrummet
Ellham Yedollahi,

Klass 3B
070-0893382, mobilnummer till klassrummet
Jenny Danielsson,

Klass 4A
070-089 33 80, mobilnummer till klassrummet
Kerstin Raaber Lundqvist, kerstin.lundqvist4@eskilstuna.se

 

Klass 4B
073-950 88 57, mobilnummer till klassrummet

Linn Hill, linn.hill@eskilstuna.se 

Klass 5A  
       mobilnummer till klassrummet
Linda Kälvehed, linda.kalvehed@eskilstuna.se
Stefan Lundqvist, stefan.lundqvist@eskilstuna.se

Klass 5B
070-089 33 79, mobilnummer till klassrummet
Niklas Alentun, niklas.alentun@eskilstuna.se
Anita Kåberg, anita.kaberg@eskilstuna.se

Klass 6A
070- 089 33 81, mobilnummer till klassrummet

Klass 6B
           , mobilnummer till klassrummet  

 

Övriga undervisande lärare

Hanna Lödesjö, hemkunskap, hanna.lodesjo@eskilstuna.se

Resursteam
Siw Forssman 070-0866965, siw.forssman@eskilstuna.se
Lena Wallinder Vickström 070-0893375, lena.vickstrom@eskilstuna.se
Monica Edlund 070-0893549, monica.edlund@eskilstuna.se
Matilda Egrér                matilda.egrer@eskilstuna.se