År 4-6

Du kan prenumerera på uppdateringar på den här sidan

Alla klasser i årskurs 4 finns på plan 3 i Hus 1 (längst upp)
Alla klasser i årskurs 6 
finns på plan 2 i Hus 1.
Alla klasser i årskurs 5 finns på plan 1 i Hus 1


 

Vi som arbetar i årskurs 4-6 läsåret 2016-2017

 

Lag 1  - Årskurs 4

Jenny Sörliden Sandegård (klasslärare 4A ) jenny.sandegard@eskilstuna.se 
Pontus Strandell (klasslärare 4B)  pontus.strandell@eskilstuna.se
Camilla Dellfjord (klasslärare M4 ) camilla.dellfjord@eskilstuna.se
Lars Ström (idrott   lars.strom@eskilstuna.se

Patrik Karlsson (resurs 4-6) patrik.karlsson10@eskilstuna.se

Lag 2 - Årskurs 5 och 6

Henrik Sandegård (klasslärare 5A) henrik.sandegard@eskilstuna.se
Anna Forsells (SLTX, mentor 5A) anna.forsells@eskilstuna.se
Jeanette Ahlm (5B) jeanette.ahlm@eskilstuna.se
Anna- Karin Eriksson (5B) annakarin.eriksson39@eskilstuna.se
Allan Timoniemi (M5) allan.timoniemi@eskilstuna.se
Hans-Gunnar Ringkvist (Klasslärare M5) hans-gunnar.ringkvist@eskilstuna.se

Johan Jakobsson (resurs )johan.jakobsson@eskilstuna.se

Malin Byhlin (klasslärare 6A) malin.byhlin@eskilstuna.se
Katrin Öhlin (klasslärare 6B) katrin.ohlin@eskilstuna.se
Ingela Seimilä (klasslärare M6) ingela.seimila@eskilstuna.se
Linnea Bruun (kör/musik, M6) linnea.bruun@eskilstuna.se
Ingela Seimilä (klasslärare M6)  ingela.seimila@eskilstuna.se

 ________________________________________

Jeanette Karlsson (SvA 4-6) janette.karlsson@eskilstuna.se