Pedagoger

Du kan prenumerera på uppdateringar på den här sidan

På Krumeluren har vi barn i åldrarna 1-3 år.     

Telefonnummer till hemvisten 070-167 29 32                             

Vi som är stationerade på Krumeluren är:
                                                                                                                                              

eva

Eva Törnqvist, Förskollärare     
 eva.tornqvist@eskilstuna.se 
      

olivia                                                  
Olivia Mansoor, Barnskötare                                        
olivia.mansoor@eskilstuna.se     

 

elvira
Elvira Plummer, Förskolläre
elvira.plummer@eskilstuna.se

 

 porträtt

Sophie Helgestrand, Förskollärare (föräldraledig)
sophie.helgestrand@eskilstuna.se    

porträtt
Inger Bast, Resurs
inger.bast@eskilstuna.se    

proträtt
Emma Sundberg, Barnskötare
emma.sundberg@eskilstuna.se

 

porträtt
Ziadoon Al-Dulaimi
ziadoon.al-dulaimi@eskilstuna.se